| alexandra5628874883839393 a întrebat:

Hei,am văzut acum câțiva ani un film pe kanal d cu două fețe în rolul principal care învățau într-o școală construită peste un cimitir iar ei erau blestemați și nu mai știu cum se numește dacă aveți idee vă rog răspundeți!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Buna, cu siguranta ai vrut sa zici doua fete, nu doua feţe
din pacate ne-ai oferit prea putine detalii raportat la un film din genul horror care are elemente identice cu o suita de filme ale aceluiasi gen
nu ma uit pe kanal d, dar atata timp cat a fost un film artistic si nu o producatie proprie a acestui post turcesc, atunci cu siguranta exista sanse ca multi dintre noi sa il fi vazut deci sa iti dea un raspuns corect
ce incurca? lipsa unor detalii mai precize
o zi buna