| foreveryou a întrebat:

Hei. Am vazut un film prin primavara si am uitat cum se numea laughing.
Era genul de musical-drama. Doua tabere de rockeri, cred canta la un festival de muzica, iar la inceput ii arata cum se cearta dupa care se baga cineva si ii incatuseaza pe tip si tipa si ei din a se uri ajung sa se iubeasca..cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://en.wikipedia.org/wiki/You_Instead

| foreveryou explică (pentru anonim_4396):

Merciiiiii big grinD

| anonim_4396 a răspuns (pentru foreveryou):

De rien.

6 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

O ibire moderna big grin

| foreveryou explică (pentru SERIALS):

Nup. era un film englezesc, numele era format din 3 cuvinte si daca nu ma insel ultimul era moments sau memory thinking