| Banannie a întrebat:

Hei! Ce comedii ati recomanda cuiva care s-a plictisit de moarte si vrea sa vada ceva super amuzant? big grin

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Monty Python and the Holy Grail (1975), Monty Python's Life of Brian (1979), Dumb & Dumber (1994), Austin Powers (seria), Harold & Kumar Go to White Castle (2004), Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008), Rat Race (2001), EuroTrip (2004), Road Trip (2000), Boat Trip (2002), Sex Drive (2008), Sex is Zero (2002), The New Guy (2002), Accepted (2006), Role Models (2008), Superbad (2007),The Hangover (seria), Due Date (2010), Van Wilder (seria), Miss March (2009), American Pie (seria), Scary Movie (seria).
Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Uite aici un site cu filme de comedie:
http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/

| Banannie explică (pentru mariacris98):

Ms:*
Il accesez mereu, dar ma hotarasc foarte greu pe site-ul astahee hee
Acum voiam ceva mura-n gura tongue

| Lavinia218 a răspuns:

Miss March, lying to be perfect, meet the fockers, the hangover 1, 2, due date. astea imi vin in minte acum.

| xXyOnutZhXx a răspuns:

1.me myself and irene(jim carey)
2. epic movie
3.superhero movie
4. disaster movie
5. dumnezeu pentru o zi(jim carey)
6.scary movie(toate)
toate sunt super amuzante eu am ras cu lacrimi la ele
vizionare placuta!

| Sabryy a răspuns:

Family Guy
South Park
P.S.: Sunt cu injuraturi.
Bafta! happy

| Banannie explică (pentru Sabryy):

Da, le stiu, am vazut aproape toate sezoanelehee hee
Mswinking

| geo_fili_2006 a răspuns:

Yes! cu Jim Carrey
Anul Unu si mult altele!