| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce filme SF cu calatorii in timp stiti? De genu, calatoreste in trecut si cand se intoarce prezentul e diferit laughing sau cu universuri paralele...big grin Funda

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Parallels (2015),Lucy (2014),Looper (2012),Project Almanac (2014),I'll Follow You Down (2014),Jumper (2008),Rubinrot (2013),Saphirblau (2014),Predestination (2014),The Cobbler (2014),The Time Travelers Wife (2009),Mr. Nobody (2009),After The Dark (The Philosophers 2013), Terminator Genisys (2015/dar poți încerca toată seria/1984/1991/2003/2009)

| Sn4k3 a răspuns:

Project Almanac. Vizionare placuta! Cauta pe google : filme cu calatorii in timp.

| J0B0MAT a răspuns:

The time traveler 's wife, terminator genesis

| malvinacroft a răspuns:

"Back to the future" - cel mai simpatic film pe tema pe care o vrei tu.

| Aresasus a răspuns:

Interstelar- se duc in spatiu cateva luni....si cand se intorc pe pamant au trecut 20 ani
Busola de aur- un univers paralel in care oameni ca noi au daimoni, suflete animale nemuritoare si viata oamenilor este legata de "the dust" adica un praf auriu happy

| NiallOnFire a răspuns:

Terminator 1,2, 3,4, 5