| MeForeverAlone a întrebat:

Hei TPU.
Am vazut cand eram mica un film foarte frumos si am uitat cum se numeste, asa ca o sa descriu ce imi amintesc si dau funda cui imi zice primul numele.
Deci era o fată de vreo 15-16 ani care stătea la un vrăjitor, era prizonieră sau nu mai știu, și până la urmă a fugit. De asemenea, a fugit atunci și un Prinț de la palat. Amândoi au ajuns într-o căruță, trăsură, habar n-am ce era aia, și le-a spus o babă că își vor întâlni dragostea. Apoi au ajuns la o fântână unde a apărut o zână magică și le-a spus că dacă beau din apa aceea nimic nu le va distruge dragostea.
Apoi a venit vrăjitorul și a luat-o pe fată și soldații l-au dus pe băiat înapoi la castel. Zâna le-a spus apoi că se vor reîntâlni în vis peste șapte ani.
Acuma eu cred că am spus destul, nu o să povestesc chiar tot pentru că nu aveți nevoie de toate detaliile dacă știți de care film e vorba.
Mulțumesc.

1 răspuns:
| Radu_DoctorDemon_1988 a răspuns:

Da..detaliile sunt destule, filmul pare dragut.mi-ar placea sa-l vad si eu, heh. Din pacate nu stiu despre el. happy