| LeFangirl a întrebat:

:3
Deci, acum vreo câţiva ani, în jur de doi, am dat pe Kanal D parcă la un film de groază.
Nu-mi amintesc chiar atât de bine, dar sper totuşi să vă ajute. Nu ştiu ordinea întâmplărilor pe care vi le spun. :3

Din câte îmi amintesc eu, era un cuplu care ajunseseră la un fel de cabană unde era o bâtrânică, sau ceva de genul. Şi femeia aia avea un... băiat cică, dar era mai mult un fel de mutant. Şi din câte ştiam eu, bâtrănica aia voia ca băiatul ei să aibă copil cu femeia aia. A... după care, o pusese pe o masă şi îi tăiase un deget de la mână, şi atunci femeia aia i-a zis că ea deja era însărcinată. Nu mai ştiu cum plecase de acolo, dar atunci când se naşte copilul, într-o noapte după ce pleacă mama lui de lângă el, filmul se sfârşeşte când ţine copilul ăla o coasă în mână.

Dacă ştiţi cum se numeste filmul, puteţi să-mi spuneţi titlul lui? :3

1 răspuns:
| Obidette a răspuns:

Nu stiu despre ce film vorebesti, dar daca vrei sa vezi un film horror poti vdea The Ring.winking