| vardolnicusor a întrebat:

Heiii TPU. Imi puteti recomanda si mie niste filme care sa aiba legatura cu drama, medici si dragoste? Multumesc big grin

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Flatliners (1990),Awake (2007),The Skin I Live In (2011),Now Is Good (2012),Never Let Me Go (2010),The Fault In Our Stars (2014),Cake (2014),Still Alice (2014)

| Sellak a răspuns:

Grey's Anatomy, cred ca e cel mai bun serial pe care l-am vazut.Inveti o gramada de chiestii. Nu e un serial doar cu iubire si prostii din astea laughing Chiar inveti multe si ai ce vedeawinking Uite-te nu o sa-ti para rau.

| vardolnicusor explică (pentru Sellak):

Stiu, il urmaresc si sunt perfect de acord cu tine. Cel mai bun serial pe care l-am vazut happy

| LLLLoooller a răspuns:

Intra pe un site unde poti viziona filme online si gratis si cauta genul drama. Sigur gasesti un film medici si dragoste.

| wonnt a răspuns:

Acţiune:Regele Scorpionilor, Nosă ţi pară rău