| HellGirl15 a întrebat:

Hellooo, spuneti-mi si mie care sunt cele mai frumoase anime-uri de dragoste❤❤❤

Răspuns Câştigător
| Met a răspuns:

Shakugan no Shana, e si SF dar si dragoste merita sa te uiti, ai aici primul episod (in engleza) dar e si in romana pe desene anime
https://www20.gogoanimes.tv/shakugan-no-shana-episode-1

11 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Inuyasha

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru le2):

Asta este tigan-anime, nu anime happy
rolul principal copilul de aur
regia: Dan Bursuc laughing)

| Ineys a răspuns:

Incearca hentai, *cough* *cough*.

| Catrice a răspuns (pentru Simpatic):

Nu a specificat în întrebare exact genul. Și cele hentai tot de dragoste sunt rolling on the floor

| Simpatic a răspuns (pentru Catrice):

Hentai nu sunt de dragoste bre, pai voi cand va uitati la filme pornooo spuneti ca este din genul romance?
stati de vorba cu un fan japan asa ca stiu destule chestii despre ei.

| Catrice a răspuns (pentru Simpatic):

Tot dragoste se cheamă și sexxu bre, mai pe romantic asa laughing
Unele au și love story soooo...

| Simpatic a răspuns (pentru Catrice):

Haide bre ma lasi cu astea? dragoste si sex tot una...
omul s-a referit la dragoste in sensul de afectiune, dragostea ca sentiment nu la a face dragoste...dar daca tie gandul iti zboara doar acolo asta este happy

| Catrice a răspuns (pentru Simpatic):

Iau noțiunile în toate sensurile lorwinking

Răspuns utilizator avertizat
| HellGirl15 explică (pentru Simpatic):

Apreciez răspunsul tau. Asa este, prin "dragoste" am vrut să spun că vreau un anime care sa prezinte o poveste de iubire între două personaje. Nu hentai sau altceva. De exemplu cum e Special A. Sau mai diferit.