| anonim_4396 a întrebat:

Hey am auzit de un film acum 2 zile si acum sunt curioasa. in el este vorba despre o fata care merge la gradi si are o fantoma rea ca prieten. aceea o indeamna la prostii si ii zice fetitei ca ea a locuit in acelasi bloc doar ca mama ei a omorata si casa aiba din nou o mama vrea sa omoare fetita casa-i fure mama asa ca incearca sa inece fetita in cada. funda. va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Haunting In Connecticut 2: Ghosts Of Georgia (2013)
http://www.cinemagia.ro/......ia-486008/

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu cumva e Sillent Hill? Nu prea seamana cu descrierea ta dar cred ca asta e.

| masokista a răspuns (pentru Ruxandra15):

Nu cred nu e ala dar ai putea sa-mi dai site-ul sa vad daca gasesc? te rooog.
funda