| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Hey fani Naruto! Am citit pe un forum ca Tobi de fapt nu este Uchiha Madara, ci este Obito.Iar pe Uchiha Madara il va invia Kabuto! E adevarat?

14 răspunsuri:
| ianaa a răspuns:

Eu stiam ca obito a murit sub pietre cand erea copil straight face
sincer nu stiu daca este adevarat, dar nu prea cred
imi dai si mie link-ul unde ai citit smug te rog puppy dog eyes

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Nu, Madara e Tobi, nu Obito. Obito e mort, iar Tobi e Madara. Madara, din cate am vazut in manga, este facut din bucati. Kabuto cred ca il va invinge pe Madara, cred. Inca n.a aparut nico sursa sigura.

| ayase a răspuns:

Firstly da, Tobi este Obito, el a fost salvat de Madara si el(Madara) l-a facut sa-si doreasca sa infaptuiasca planul „Infinite Tsukuyomi ", pentru a face sa dispara ura, razboaiele, etc. din lume si pentru a o invia pe rin-Obito cere asta pt.ca era indragostit de ea-(pe care a omorat-o KaKashi).
Secondly Uchiha Madara este inviat de Kabuto, prin tehnica Edo Tensei, Kabuto ete invins de Itachi si Sasuke si reuseste sa elibereze toti shinobi de Edo tensei, dar Madara nu se elibereaza, el nu ramane niciodata fara chacra si nici nu poate fi omorat.

| norberto a răspuns:

Este adevarat, tobi e obito, pe madara il invie kabuto. funda.

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru norberto):

De unde stii? Ai citit manga? Daca este adevarat, atunci ce s-a intamplat cu obito de este rau?

| norberto a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Obito a fost vrajit de itaci. atata nu stii?

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru norberto):

Nu am citi manga...Si daca a fost "vrajit" de Itachi, cum de nu si-a revenit ca Itachi e mort! Si daca ar fi fost "vrajit" de Itachi, atunci de ce Itachi nu vroia sa se apropie de Sasuke? Si Itachi nu era de aco9rd cu ideea de a cuceri lumea!

| norberto a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Doar glumeam

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru norberto):

Si care e adevarul?

| norberto a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Habar n-am am ramas la shipuden 71

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru norberto):

Daca mai raspunzi la intrebari fara sa stii te voi raporta, deci ai grija

| Elbow a răspuns:

Nu-i adevărat, eu însumi am citit manga în engleză și am descoperit tot.Tobi nu e nici madara, nici obito. Posibil să fie Uchiha Kagami.Și da, pe Madara îl învie Kabuto cu modul Edo Tensei, e clar că el era mort.

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru Elbow):

Cine este Uchiha Kagami? Si de ce vrea sa stapaneasca lumea? Iar Madara ce va face?