| Daniellllll1 a întrebat:

Hey TPU!
As vrea niste filme care sa ma tina cu sufletul la gura ( nu neaparat) dar un film ce merita vazut exemple de filme ce mi-au placut :
Hachiko,Never back down 1, 2,Unstoppable,Pyaar Impossible,Terminator 3, Twilight 2, Remember me,-25 de grade,

As prefera un film emotionant la care iti vin lacrimile sau de actiune ceva gen Unstoppable
Funda!

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Apocalypto.

| Daniellllll1 explică (pentru Țoglă):

Povestea e interesanta mai multe filme nu stii?

| Țoglă a răspuns (pentru Daniellllll1):

The Maze Runner (2014), Cast Away

La Apocalypto să nu te iei după trailer.Nu-i nimic pe lângă filmul în sine.