| Daniellllll1 a întrebat:

Ce filme v-au placut voua in afara de :
Olympus has fallen,hachiko, never back down(1, 2,3),unstoppable,fast and furious7, dracula untold,white hous down,remember me,one day,A walk to remember,the shawshank redemption,the dark knight, i'll follow you down,

Mai gasesc si eu ceva filme faine, doar horror si comedy sa nu fie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca jumper poate fi Chronicle (2012).I Am Number Four 2011 parca, Next din 2007 (asta trebuie vazut )

cat despre Unstoppable. Non-Stop de anul trecut, oarecum si Source Code dar si asta trebuie vazut e foarte bun, Speed din 94

18 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Poți să încerci:Open Windows (2014),Blackhat (2015),Parallels (2015) și un serial interesant Intruders (2014-),iar altele, cele de aici,(recomandate de mine) ce rămân încă valabile:
http://www.tpu.ro/......t-daca-mi/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American history X, Interstellar, The Fault in our stars, Misiune Imposibila(1, 2,3),Edge of tomorrow,Leon,
The curious case of Benjamin Button,Piratii din Caraibe,Troia
The Notebook, The last Samurai, Gladiatorul, Divergent, Insurgent,-25 de grade celsius(e cu Paul Walker) si mi-a placut f.mult..cam atat imi vine in minte deocamdata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pearl Harbor
The best of me
American Sniper
Inception
21 grams
Enough
The next 3 days

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American Gangster. nu te uita doar la nume ca apare "gangster " si crezi ca nu e de tine. e o drama foarte buna cu un actor de nota 10. uitate pe youtube macar.
Godfather 1 2 3
The Hurricane
Law Abiding Citizen

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Merita sa ma uit la Inception?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Si inca cum. un film destul de bun si printre putinele la care nu te plictisesti chiar daca povestea nu e cine stie ce

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii, am citit povestea si am zis : ce e cu filmu asta? rolling on the floor
Dar daca mi-l recomanzi si tu, ma uit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Sa te uiti macar la un trailer la filmele care ti le-am dat mai sus. sunt foarte bune. ultimul nu se compara cu primele, dar e si el destul de bun

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa-mi dai ceva gen White house down, oolympus has fallen
?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Ti-au placut alea a laughing, le-am vazut si eu. si acum tin minte ca am ramas masca la o faza in White House Down la inceput cand "cuceresc" ei intrarea in casa alba.
exact exact ca astea nu stiu dar imi vin unele in minte, vezi ce iti place

The Sentinel 2006
Air Force One 1997
Shooter 2007

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Daca stii si ceva gen Jumper, Never back down (1),Unstoppable
dar in afara de Push, The talking o pelham

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Ca jumper poate fi Chronicle (2012).I Am Number Four 2011 parca, Next din 2007 (asta trebuie vazut )

cat despre Unstoppable. Non-Stop de anul trecut, oarecum si Source Code dar si asta trebuie vazut e foarte bun, Speed din 94

| Krixxus a răspuns:

The guest cel mai bun film de actiune care l-am vazut

| Daniellllll1 explică (pentru Krixxus):

Interesanta poveste, daca recomanzi mai multe poate iti dau funda, sau daca nu vrei neaparat, as prefera daca poti sa mai imi recomanzi ceva filme faine.

| Krixxus a răspuns (pentru Daniellllll1):

Ai un gen preferat?

| Daniellllll1 explică (pentru Krixxus):

Pai mi-au placut la nebunie : Never back down (1),Unstoppable,Hachiko(dar la drama nu gasesti altu' mai fain), the shawshank redemption(idem), I'll follow you down, Olympus has fallen, White house down... ceva de gen-urile astea.

| Krixxus a răspuns (pentru Daniellllll1):

Crystal skulls, S.W.A.T, Hercule, Act of war, Backcountry, Kill speed ( e bunicel ), Goon,
Infestation, Tracers, The host ( e drama/romantic/actiune...interesant in felul lui )
The Cobbler

| Alex5620 a răspuns:

Detasamentul lupilor, Vanatoare in desert, Big hero 6.

| Anusca12345 a răspuns:

Secretariat war horse