| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

Hey, vreau sa stiu cand continua Anatomia lui Grey pe tvr 1 cu sezonul 6? pe un site am gasit ca scrie ca din toamna asta, dar nu stiti cumva (va rooog) mai exact in ce data?
si nu, nu vreau sa il urmaresc online pentru ca este mai palpitant la tv
funda mare de tot

10 răspunsuri:
| BoboKitty a răspuns:

23 septemrbie primul episod din sezonul 8laughingnnu 6

| LumeaÎnTreiDe explică (pentru BoboKitty):

Bine,dar cand se difuzeaza 6 la tvr 1, dar tu vorbesti de faptul ca 8 se difuzeaza pe marele ecrane...ai inteles gresit big grin

| BoboKitty a răspuns:

Pe tvr 1 vineri...e pprimul episdod.din sezonul 8 sezonul 6 a fost

| lalalalallll a răspuns:

Și pe mine mă oftică.

| LumeaÎnTreiDe explică (pentru lalalalallll):

Am gasit! uite http://www.tvmania.ro/......60292.html din 4 octombrie incepe iarasi :)) ce happy ma simt

| lalalalallll a răspuns (pentru LumeaÎnTreiDe):

Și euuuu!

| lalalalallll a răspuns (pentru LumeaÎnTreiDe):

Măi, dar George O'Malley a murit, iar Izzie Stevens și Alex Karev s-au căsătorit în locul lui Meredith Grey și Derek Sherperd?
Așa mi-a povestit mama.
E adevărat?

| LumeaÎnTreiDe explică (pentru lalalalallll):

Da,dar e o chestie intre Mer si Derek...el a sugerat sa scrie pe un bilet ca oficial sunt casatoriti...si da, 007 a murit, dar izzie de fapt nu a murit atunci cand s-au intalnit, in ultimul episod

| BoboKitty a răspuns (pentru lalalalallll):

Da e adevarat

| RobertaIulia a răspuns (pentru lalalalallll):

E adevarat sad pacat ca a murit Georgica, era preferatul meu laughing