| aname a întrebat:

Imi spuneti va rog topul vostru la filme anime, cu animale, sau de desene animate

Răspuns Câştigător
| Cella a răspuns:

Anime: 1.nana( superb garantat iti va placea)
2.paradise kiss
3. gravitatin
4.hell girl
5. elfen lied
big hug merita vazute

6 răspunsuri:
| ことみ a răspuns:

Le-as pune pe toate pe locu 1 si 2!

| sugarlips5 a răspuns:

1. zero no tsukaima
2.kissxsis
3.romeoxjuliet
3.hell girl

| RDMaiu a răspuns:

Nu prea am vazut prea multe anime-uri cu animale, dar Wolf's Rain trebuie sa fie printre cele mai reusite.

| Sayakoo a răspuns:

Anime:

1.kaleido star
2.nana
3.gravitation
4.blood+
5.elfen lied
6.paradise kiss
7.vampire knight
8.rosaryo+vampire
9.lovely complex
10.inuyasha ...mai sunt multe si te anunt ca asta care ti l-am dat e un top doar asa, animeurile la mine nu e dupa top toate animeurile ocupa 1 loc in inima mea :X

| hinata884 a răspuns:

Cele mai tari anime de dragoste
gasesti aici un top http://www.squidoo.com/the-best-anime-romance