| vintila123412312 a întrebat:

In filmul tres metros sobre el cielo cu mario casas 2010 cu babi si hache a fost superb in partea a 2 va fi la fel cu cei 2?

Răspuns Câştigător
| Quicley a răspuns:

Nu,nu va fi la fel...cei doi se despart si isi face fiecare alta relatie..De ce nu te uiti la film?

| vintila123412312 explică (pentru Quicley):

Pai o sa ma uit chiar diseara la partea a 2 dar e trist mi-ar fi placut mult ca hache sa umble tot dupa babi sad asta e sper ca si partea a2 a sa fie frumoasa de cine se va indagosti?

| Quicley a răspuns (pentru vintila123412312):

Va aparea si o parte a 3-a kiss e posibil vara asta

| vintila123412312 explică (pentru Quicley):

Multumesc frumos happy doamne sa ramana cu babi ar fi superrr in ce luna apare?

6 răspunsuri:
| Quicley a răspuns:

Nu ştiu exact...şi da sa ştii ca o sa se căsătorească în ultima parte big grin

| vintila123412312 explică (pentru Quicley):

De unde sti chestia asta? happy poti sa imi dai un link te rog sa ma vad si eu sa citesc

| Quicley a răspuns:

Eu ştiu de la o prietena care a citit cartea... apăruse şi pe youtube trailer.