| BlacK_8915 a întrebat:

M-am uitat acum cati-va ani la 2 filme pe jumatate vreau si eu sa aflu cum se numesc
1.era o doctorita care intra un pacient pe jumatate zombie si cand ajunge acasa gaseste fetita din vecini zombie care ii ataca pe ea si sotul

2.erau niste oameni care se adapostesc intr-un mall si sotia unui din oameni era zombie si naste un copil zombie pana la urma ei ii omora pe aia si cand vor sa plece cu niste autobuze se rastoarna etc

Multumesc

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Ambele descrieri sunt din:Dawn Of The Dead (2004)
http://www.cinemagia.ro/filme/dawn-of-the-dead-dimineata-mortii-7848/