| Kyubii a întrebat:

O recomandare de film pentru a-l viziona cu iubitul?
Să nu fie de dragoste, că nu îi plac.
Dacă există vreunul mai de acțiune ceva, dar care să aibă și momente romantice?
Mai pe scurt ceva care să aibă de toate ca să ne placă la amândoi la fel de mult!

Răspuns Câştigător
| Rav3n a răspuns:

Eu unul recomand filme de groaza big grin Ce-i drept este mai amuzant si mult mai frumos sa te sperii cu frumoasa iubita big grin The Conjouring, Sinister 1, Sinister 2 etc happy

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hummingbird (2013),Dead Man Down (2013),Parker (2013),The Counselor (2013),The November Man (2014),Kill Me Three Times (2014),88 (2014),Vice (2015),Wild Card (2015),Everly (2015), Blackhat (2015),Terminator: Genisys (2015),Tracers (2015),Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucky number slevin.(2006)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am supus un prieten putin mai sanatos la o chestie medievala cu calugari teutoni: the valley of the beeslaughing voiam sa facem si noi faza cu statul in marea rece wth vreau sa urcam un munte in pielea goala
asa, i s-a facut putin rau spre sfarsit si nu a apucat sa vada cum cel care ma reprezenta pe mine, lumina lui adica, moare sfasiat de caini
bine deci dupa cat de heterosexuala poate fi mintea mea: lorna's silence, the english patient 96, the emigrants, spartacus '60, the tree of life

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut,
Divergent&Insurgent
The Giver.

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
'' Equilibrium '' este unul dintre filmele mele preferate deoarece actorul principal este Christian Bale şi îl ador.
Mie personal mi-a plăcut mult filmul, sper să vă placă şi vouă.

| Coquina a răspuns:

Normal ca nu-i plac alea de dragoste, doar te foloseste pentru placerea lui si atat.

| Kyubii explică (pentru Coquina):

Tu ai o problemă, serios acum!

| endling a răspuns:

Dreamkeeper

| Ana2006 a răspuns:

Va plac filmele cu adoescenti?