| Bris a întrebat:

Care sunt toate filmele din mixul asta(http://www.youtube.com/watch?v=SJRVegO3_IA)?

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Realizezi că sunt notate absolut toate în descriere, nu?
Uite lista: The Ring (2002), A Nightmare on Elm Street (1984), 28 Days Later... (2002), 28 Weeks Later (2007), Hellraiser (1987), Child's Play (1988), Wrong Turn (2003), No Country for Old Men (2007), Hannibal (2001), The Texas Chainsaw Massacre (2003), The Silence of the Lambs (1991), Paranormal Activity 3 (2011), The Shining (1980), Event Horizon (1997), Insidious (2010) și Scream (1996).
Fii mai atentă data viitoare. Numai bine!

| Bris explică (pentru Diabolique):

NU am uitat la tot laughing am sarit unele parti laughing. Mersi.laughing

| Diabolique a răspuns (pentru Bris):

N-ai pentru ce. Majoritatea sunt filme foarte populare ale genului horror, merită văzute.
Duminică faină în continuare!