| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut, a ti vazut classroom of the elite? Ce parere aveti despre sezonul 3 care este pe final? Si dupa voi cate sezoane o sa fie ca toata povestea sa fie completa?

1 răspuns:
| Lidia09 a răspuns:

Am văzut doar primele 2 sezoane, pe al treilea încă nu l-am privit. După ce o să-l privesc o să-ți spun și părereawinking
Dar ceva îmi spune că nu se va termina cu al treilea sezon serialul poate până la 8 sezoane? Vedem principal ca fiecare serie să fie interesată și captivantăhappy