| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

Am vazut pe un site ca filmu Need for Speed, ar fi trebuit sa apara acum 2 zile, pe 1.12. 2016, dar nicio noutate nu am vazut, stiti ceva vesti?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Inca nu se stie daca va aparea, prin 2018 poate sau mai tarziu, dar cred ca va aparea in 2018, deoarece a avut succes si au trecut ceva ani de la prima parte.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Need for Speed 2, continuarea lui Need for Speed (2014) de acest film e vorba? Așa cum spui, apare pe unele site-uri:
http://www.datereliz.com/movies/need-for-speed-2-movie-release-date.html
dar...s-ar putea concretiza prin 2017, maybe.

| aCek1ng a răspuns:

Need for Speed 2014 este deja aparut.