| VinnieMmM a întrebat:

Salut, am vazut un film, dar nu ii stiu numele vi`l descriu putin si poate intelegeti ce film e:
Un baiat care si-a omorat profesorul primeste de la politie o bratara pusa la picior, care daca trecea de o limita a zonei in care traia, anunta politia automat.In acest timp din lipsa de ocupatie isi spiona vecinul, si impreuna cu un prieten de al sau au vazut cum tara un sac.Acest prieten s`a infiltrat in casa lui si a cautat in sac, a auzit un zgomot si a inceput sa fuga prin casa. Prietenul sau a venit dupa el, a trecut limita si a venit politia. Mai tarziu dupa ce s`a intamplat incidentul mama lui s`a dus in casa vecinului pentru a nu`i face reclamatie fiului sau. Baiatului i s-a parut ceva ciudat si s`a gasit mama legata pe undeva pe sub casa.

Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| kati3mary a răspuns:

Disturbia, l-am vazut! big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic laughing Dupa ce spune unul numele filmului, il stiu toti =) Eu nu cred ca toti stiau happy S-au luat doar dupa primul tongue

| Cristina27061999 a răspuns:

Disturbia este cu siguranta

| InfamulGeorge a răspuns:

Disturbia se numeste.

| Radu_Ana_1995 a răspuns:

Disturbia