| Edy_9245 a întrebat:

Salut baieti/fete. Nu inteleg cum de nu a aparut Paul walker in Fast and furious 8. Sau cel putin moartea lui, pleacarea in alta parte cu Mia. Dupa parerea mea mi-se pare josnic, deoarece noi nu-l putem vedea pe el, cat si pe Mia. Iar intrebarea este, De ce nu a aparut moartea sa "in film"?

5 răspunsuri:
| vass19 a răspuns:

Nu s-a putut inscena moartea lui pentru ca el chiar a murit.

| vass19 a răspuns (pentru vass19):

Este absurd sa intrebi de ce n-a aparut intr-un film facut in 2017 din moment ce el a murit in 2013

| Adry05 a răspuns (pentru vass19):

Nu pot sa cred... Au trecut deja 4 ani? Parca ieri era isteria pe subiectul asta. laughing

| vass19 a răspuns (pentru Adry05):

Da, cam asa reactie am avut-o si eu cand am vazut intrebarea asta big grin

| user123654 a răspuns:

În „Furious 7", Brian se retrage, pentru a fi lângă familia lui.

Nu e deloc josnic faptul că nu apare în al optulea film. Ar fi fost „josnic", așa cum spui tu, DACĂ AR FI APĂRUT, din moment ce actorul este decedat (2013). Iar Brian nu a murit tocmai pentru a-i păstra amintirea vie lui Paul Walker. În „Furious 7" (2015) apare în unele secvențe Paul Walker, secvențe care au fost filmate înainte de accident. După decesul actorului, filmările au fost amânate un an, iar rolul lui Brian pentru celelalte fragmente din film a fost jucat de frații lui Paul. Echipa Fast and Furious a ales special un final... să zicem „fericit" pentru Brian. happy