| ThinkDifferent a întrebat:

Pentru cei care se uita la Fast an Furious, cum vi s-a parut Furious 7? Mai ales in ultima parte chiar a fost foarte emotionant. Credeti ca o sa mai contiune seria dupa moartea tragica a lui Paul Walker?

3 răspunsuri:
| presus a răspuns:

S-a anuntat si Fast and Furious 8, inca nu s-a specificat si data lansarii. Se poate continua seria filmelor si fara Paul Walker, poate-l baga pe fratele sau in urmatorul film. Numai bine!

| madalinaaa18 a răspuns:

Mi s-a parut grozav, chiar azi l-am vazut la cinema. A fost super si foarte interesant. Nu stiu sigur daca va continua dar asa sper.

| CristianaLee a răspuns:

Eu cred ca da deoarece a fost confirmata aparitia Fast and Furios 8. In Fast &Furios 7 se spunea ca Mia e insarcinata si ca va avea o fetita iar acea va fi jucata de fiica lui Paul Walker...La sfarsitul ultimului film apar Vin Disel si Paul Walker facand o ultuma cursa. Poate se va face continuarea fara Paul W