| QweRty777 a întrebat:

Cand apare filmul Selfie pe net?

Funda

Răspuns Câştigător
| supremxxxoxo a răspuns:

In jur de 2-4-6 luni, apare sigur, nu te astepta sa apara pe net luna asta, fundita

| QweRty777 explică (pentru supremxxxoxo):

Dar,dc asa tarziu? Edge of Tumorrow a aparut la cateva saptamani dupa ce a fost vizional la cinema

| supremxxxoxo a răspuns (pentru QweRty777):

Pai este romanesc,vezi tu,filmele straine apar prima data pe net sub forma de cam, adica filmate la cinematograf, asta este film romanesc, practic toate rahaturile romanesti nu sunt filmate la cinematograf, si versiunea pentru dvd apare dupa jumate de an sau chiar de un an.In concluzie cinematografia romaneasca nu permite pir.ateria,cea ce noi ar trebui sa multumim deoarece este permisa pir.ateria pentru noi cu filme straine, noi avem posibilitatea de a descarca, vizioba aproape orice film strain.In unele tari nu se mai face pir.aterie deloc ceea ce e naspa.Nu are importanta daca filmul romanesc este mai greu de vizionat, caci avem posibilitatea tuturor filmelor din lume.Si filmul asta de zici tu am auzit ca e ok, ceea ce ma surprinde, uite aici niste pareri http://www.cinemagia.ro/filme/selfie-590601/
Daca am avut greseri de scriere, te rog sa ma ierti, scriu doar cu o mana(stanga>), ca cealalta este rupta