| andreizwx a întrebat:

Salut

Caut un film dar nu mai stiu cum se numeste (stiu ca era cam asa era un baiat cu mama lui care sau dus intr-un parc de distracti si baiatul vroia sa dea in carosel si dupa sa razgandit si mama lui tipa la el pentru ca lui i se facuse frica si nu a vrut sa mai dea in el si dupa el a crescut avea o prietena si intr-o zi el era in baie si statea in cada si fuma iarba si isi imagina ca apare satana si ii spuna sa taie pe mana si cand vroia sa iasa din baie prietena lui i-a facut o surpriza si el sa taiat pe mana si intr-o zi pleca de la scoala si 2 prieteni de ai lui aveau 3 bilete la un concert rock si vroia sa mearga si el dar l-a sunat o vecina si i-a spus ca mama lui a avut un accident si el a trebuit sa duca la ea la spital dar era prea de parte si era nevoit sa faca autostopul si s-a facut seara si a trebuit sa mearga singur prin padure si avea tot felul de viziuni care erau doar in mintea lui si l-a luat un om batran cu masina si la dus pana intr-un oras aproape de spital si de acolo nu mai stiu ce s-a intamplat daca a vazut cineva filmul va rog sa imi spuneti si mie cum se numeste sau sa imi dati in site plizzz dau funda

Răspuns Câştigător
| varra a răspuns:

Salut,

Riding the Bullet

https://www.youtube.com/watch?v=RdlCnaz4AAA

O zi buna!

| andreizwx explică (pentru varra):

Acesta este filmul Multumesc foarte mult ai funda de la mine si inca odata multumesc mult

1 răspuns: