| Crystynutzaa a întrebat:

HELP! Caut un film. Dupa cum tin minte filmul incepe cu o scene unde 2 familii s-au intilnit acasa, stau la masa etc, copiii mai mici se jucau pe afara si la un moment dat parintii realizeaza ca copiii au disparut (posibil ca 2 fetite mici), le cauta si nu le gasesc. Apoi isi dau seama ca linga casa era o masina. Ei cauta masina cu gandul ca ele au fost furate de soferul masinei date. Dupa ce se afla ca soferul este un baiat cu unele dereglari psihice. Toti cred ca el e vinovatul insa pana la urma se afla ca toate furturile le facea bunica sau matusa lui insa ea special facea ca vina sa cada pe nepotul sau. Am scris totul ce tin minte si nu imi pot aduce aminte ce actori sunt. Mersi!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Prisoners (2013)

| iMophis a răspuns:

Buna!
Cred ca acesta este filmul pe care il cauti https://www.youtube.com/watch?v=KWhS0xN3C0g
Sper ca te-am ajutat.