| dani1tivi a întrebat:

Ma poat ajuta si pe mine cineva? Cand eram mai mic(acum am 15) am vazut un film cu vampiri pe care nu mi-l pot scoate nici acum din cap.Este vorba despre doi frati gemeni:Cyrus si Etghar(asa ii cheama pe cei doi) Etghar find fratele cel rau care vrea sa cucereasca lumea cu armata de vampiri pe care o conduce iar Cyrus este fratele cel bun care este de partea oamenilor...filmul se continua cu eternul razboi intre cei doi frati dar in final Cyrus castiga, find si el ranit. ORICE INFORMATIE MIAR FI DE MAR AJUTOR, MAI ALES NUMELE FILMULUI.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Perfect Creature / Creatura perfectă (2006)
http://www.cinemarx.ro/filme/Perfect-Creature-Perfect-Creature-109276.html

| dani1tivi explică (pentru floresdemayo):

MERSI! caut filmul de o vesnicie.

| floresdemayo a răspuns (pentru dani1tivi):

Ei vezi, dacă ai fi întrebat mai repede...