| steffyboy a întrebat:

Salut.Puteti sa imi recomandati cateva documentare care in opinia voastra nu trebuie ratate?

7 răspunsuri:
| MessAndOrder a răspuns:

Documentary Petra Lost City of Stone History Channel Documentaries new 2015

https://www.youtube.com/watch?v=wr8vFDGoY7M

America înainte de Columb

http://www.filmedocumentare.com/america-inainte-de-columb/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre al doilea razboi mondial si holocaust.

Despre istoria Romaniei.

Despre casa regala a Romaniei.

| Sn4k3 a răspuns:

Documentare despre ce?

| steffyboy explică (pentru Sn4k3):

Nu conteaza...cateva care te-au impresionat

| Sn4k3 a răspuns (pentru steffyboy):

Pai mi-e mi-a placut Hacking The System, The Survivor, Man Vs Monster, Beast Man.

| untu a răspuns:

Recomand sa vizitati siteul de filme documentare pe placul dvs. pe siteul www.filmedocumentare.com Vizionare placuta!

| derEinzelgängerWolf a răspuns:

Salut! Sincer eu am vazut un doceumentar minunat despre Christofor Columb realizat de cei de la History.Il gasesti pe youtube.Acolo vei vedea ca se discuta despre adevarata identitate a exploratorului.