| CuTup3u a întrebat:

stiti cumva daca a aparut partea a-3-a din filmu "TRES METROS SOBRE EL CIELO" sau cand o sa apara?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Cristina_1994 a răspuns:

Buna! Nu a aparut inca. Se zvoneste ca va aparea o a 3/a parte pe la sfarsitul lui 2014...si va fi poate si partea a 4/a. Sunt 4 carti si de asta se zvoneste ca vor fii inca alte doua filme. In partea a 3/a s/ar putea sa treaca 20 de ani in care Babi si Hache inca se iubesc. Se revad si ei acum au proprii lor copii care se indragostesc. La sfarsit Gin moare de leucemie si sotul lui Babi de un infart. Babi si Hache se casatoresc la fel si copii lor. Eu am citit totul pe un site. Nu e sigur. Sper ca ti/ai facut o idee. Si eu sunt fan acestor doua filme 3MSEC si TGDT. Bafta!

1 răspuns:
| Linda18 a răspuns:

Nu exista partea a 3-a si nici nu s-a vorbit ca se va face.