| Andrei0121 a întrebat:

Am vazut acum cateva zile un film si nu stiu cum se numeste. Detalii: Era despre o fata care s-a sinucis din pricina unei poze trimise prietenului ei si care a ajuns pe internet..etc iar ea s-a sinucis, iar mama ei a incercat sa faca dreptate si a reusit...cam asa ceva nu l-am vazut complet si de aceea va rog daca puteti sa ma ajutati, Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A fost la TV, ieri, pe Diva Universall, ceva identic cu ceea ce cauți:
Reputaţia fiicei mele (Sexting in Suburbia), 2012
http://www.cinemagia.ro/filme/sexting-in-suburbia-590094/

| Andrei0121 explică (pentru floresdemayo):

La ala m-am uitat big grin
Mersi mult!

| floresdemayo a răspuns (pentru Andrei0121):

Mă bucur. Seară minunată.