| GaBy_GaBy_1996 a întrebat:

Caut si eu un film cam din 2005 incoace cu zombie.
Toata actiunea din film se petrece intr-un liceu iar personajele care raman oameni sunt cativa elevi care la un momendat cheama in ajutor un om din afara acelui liceu. E la un momendat cand arata un cuplu care a devenit zombie in baie si ei cica se saruta da in timpul acela ea ii mananca limba iar el obrazu. Iar la sfarsitul filmului arunca liceul in aer.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Detention of the Dead (2012)?
http://www.imdb.com/title/tt1865346/

| GaBy_GaBy_1996 explică (pentru faramatania):

S-ar putea sa fie asta nu imi dau seama din trailer da nu il gasesc full movie subtitrat