| VLaDe2012 a întrebat:

Imi ziceti un anime asa frumos de dragoste si actiune. Dau funda daca imi ziceti multe si daca se poate as vrea si siteu unde le pot viziona.

4 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Mie mi-a placut itazura na kiss... dar nu are actiune.

| AlexandraSp a răspuns:

Sword Art Online e suuper :) e plin de actiune si dragoste. Ti-l recomand fara nici-o ezitare. Uite un link unde poti sa-l vezi http://rosub-animekage.info/anime/sword-art-online/
Crede-ma chiar merita vizionat, chiar daca are doar 25 episoade :)

| Slayzor a răspuns:

Torra Dorra daca vrei si poti sa il vezi si pe youtube ca e cineva care a uploadat toate cele 26 de episoade

| Shery a răspuns (pentru Slayzor):

Nu e pentru cine se pregateste, e pentru cine se nimereste, stii cum se zice... multumesc de raspuns, desi nu sunt posesoarea intrebarii, insa mi-a fost de folos. Fain anime happy