| lovethesky a întrebat:

Salut, TPU!
Nu stiu cum se cheama titlul unui film cu un tanar baiat care era mai rebel de felul sau, iar parintii au decis ca ar fi cazul sa-l de-a pe mana bunicului sau, de la ferma, pentru a se schimba...
Acolo este foarte razvratit ca nu poate face ce vrea, ba chiar se cearta si cu bunicul sau, etc. Cu timpul invata lucruri noi (de ex sa arunce lasoul) si se schimba mult, acesta din urma trecand prin mai multe peripetii alaturi de cei de la ferma...
Intr-un final, se afla pe un deal, sau munte (nu mai stiu), alaturi de bunicul sau care se pregatea sa-si de-a duhul... Pana la urma il ingroapa acolo si se vedea pe fata respectivului tanar ca era mult mai matur si ca s-a schimbat foarte mult...
Dau FUNDA celui care imi da numele titlului acestui film! happy

1 răspuns:
| Charger007 a răspuns:

Salut Sky, am nevoie de cateva informatii ca sa te pot ajuta: in primul rand te rog sa-mi descrii un pic cum aratau cei doi barbati in al doilea rand stii cumva filmul daca este englezesc si daca ii stii numele, in ce an este filmul cu aproximatie. In ultimul rand doar ei 2 sunt actorii principali? ( sa nu uiti sa mii descrii putin ca trasaturi fizice). Filmul cand l-ai vazut la cinema sau in ce data l-ai vazut la televizor si pe ce canal de televiziune? Multumesc, astept raspunsurile tale ca sa te pot ajuta.