| Becks21 a întrebat:

stiti desenul de pe Disney Channe,, Ciudateni"? Pai va rog ajutati-ma si ziceti-mi si mie cate ceva despre el,, Povestirea" si ces cu semnele acelea. A si inceput sez 2 si nici acum nu stiu.

1 răspuns:
| artjan1 a răspuns:

Pai in primul rand sun o fata si un baiat pe nume mayble si dipper care se muta in vacanta te varma la unchiul lor stan in ciudatenii. si in primul episod gaseste dippar o carte misterioasa mayble o fata care se indragosteste nebuneste de oricene in totalitate serialu e in categoria mister si unchiul llor stan ascunde un mare mister