| DanutBanut a întrebat:

Vreau niste animeuri dar:
Sa nu fie desenate urat adica calitatea animeului sa fie buna asta insemnand sa fie mai nou adica 2013-2014

Sa fie cu super puteri dar puterile sa fie foarte tari cu tot felul de lumini semanator cu puterile din Naruto cu aure si toate cele

Si personajul principal sa fie baiat si sa fie placut de toti...

Cu alte cuvinte sa fie AWESOME! Funda!

Si daca se poate sa lasati si o mica descriere a animeului/animeelor

3 răspunsuri:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Inuyasha. Un semi-demon care porneste intr-o calatorie cu o fata normala pentru a salva amandoi lumea. Are tot felul de creaturi supranaturale si mie chiar mi se pare genial big grin
Nu e nou, dar grafica e foarte buna.

| DanutBanut explică (pentru SweetChildOAxls):

Nu mi se pare foarte frumos...mai astept raspunsuri

| LayIa a răspuns:

Nu cred ca sunt cum ai descris tu dar sunt AWESOME! Aldnoah Zero, Akame Ga Kill, Ao Haru Ride, No Game No Life, Oreimo, Nisekoi, Kill la Kill... hmm thinking Tokyo Ghoul. Stiu mai multe dar imi este lene sa le scriu big grin