| Alexdapatabus a întrebat:

Vreau si eu o parere despre acest proiect pe care l-am inceput, un serial animat pe youtube cu fantome :-) 80% din tehnicile invatate sunt din tutorialele de pe creativemonkeyz, unele chestii pot semana intr-o oarecare masura :-) pe viitor vom dobandi stilul nostru propriu. O noua productie va ateriza pe youtube saptamana viitoare.
FANTOME EP. 1
https://www.youtube.com/watch?v=AUQWWys5O5o

Răspuns Câştigător
| Kribzoner a răspuns:

Interesant happy m-am abonat deja. sper sa imi placa si urmatoarele episoade big grin