| DemonulAlb a întrebat:

Era un anime sau este cu un baiat si o motocicleta care se luptau cu mosntri "ceva de genu", iar motocicleta se (combinau). In fine nu mai stiu multe detalii despre acest anime. Primul care raspunde corect primeste FUNDA.

2 răspunsuri:
| Alkaiba a răspuns:

Suna asemenator cu Hakaima Sadamitsu. Doar ca in HS personajul principal are o casca extraterestra vorbitoare care ii devine partener in lupta cu monstrii. Dar dupa cateva episoade, apare si o motocicleta extraterestra vorbitoare si lupta toti trei impreuna impotriva mosntrilor care ataca Pamantul.

| DemonulAlb explică (pentru Alkaiba):

Nu este acesta. Si acest anime este bun.