| Girly97 a întrebat:

Stie cineva cand incepe "Home Alone" macar prima parte? Stiu ca incepe de obicei pe PROTV. Dau funda!

3 răspunsuri:
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut. Da! ai dreptate de obicei este difuzat de Protv dar nu stie nimeni eu iti recomand ca o zi pe saptamana sa te uiti pe www.protv.ro sectiunea program.
Vei gasi programul pe 1 saptamna nu va fi nevoie sa verifici zinlic pagina lor dar eu nu cred si nu stiu o alta modalitatea de a afla. Cu prietenie Roibu Constantin!

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Cu multa placere.