| MeawXPisicut a întrebat:

Stie cineva din cei care se uita la the vampire diaries ce se va intampla in sezonul 6 episodul 10?big grin

Răspuns Câştigător
| LoveVampires a răspuns:

Păi, o să fie crăciunul, Bonie se întoarce, Kai o omoară pe Jo (îi înfige ceva în inimă) îi ia puterile lui Liv. S-ar putea ca Damon să se împace cu Elena. Caroline e supărată și se duce la Stefan (care o împaca). cam asta am înțeles din promo... fundă? big grin

| MeawXPisicut explică (pentru LoveVampires):

Asta am vazut si eu in promolaughing. Insa nu sunt sigura ca Bonnie se intoarce fiinda in promo ea avea parul lung si normal il avea scurt.Si mna...nu prea cred ca o sa moara Jo si nici nu cred ca o sa-i ia puterile lui Liv pentru ca ar trebui ca macar Tyler sa o apere. Dar da, iti dau fundalaughing

1 răspuns: