| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si imi plac telenovelele.chear ma implic emotional in actiune. ma simt prost pentru ca nu cunosc baieti care se uita la asa ceva sad

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Si mie imi plac telenovelele si sunt baiat.

| Nonameagain a răspuns:

Te simti prost pentru ca nu iti place violenta si te uiti la telenovele pentru ca nu ai altceva de ales? Inseamna ca esti om normal dar societatea e proasta.

Răspuns utilizator avertizat
| KraddyQ a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti prost pentru ca nu ai de cewinking

| Diurpaneus a răspuns:

Nu te nelinisti, daca te uiti la telenovele ai sa ai un subiect in plus de discutie cu fetele, deci punct pentru tine happy

| diaarguailles a răspuns:

Eu sunt fata si cunosc baieti ce se uita la tenelovele... Eu ma uit pentru ca-mi plac personajele negative ce se caiescwinking