| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte dezamagit. Nu mai sunt filme de groaza care sa te sperie. Stiti vreunu care te sperie rau? Dar nu plictisitor din ala in care povesteste mult, ca la majoritatea dorm langa calculator.

Răspuns Câştigător
| NightHeaven a răspuns:

Filmele horror care se merita sa le ai acum sa le privesti sunt cele cu morti. Clar scurt si la obiect.
1. Quarantine
2. Dawn of the dead 2004
3.Day of the dead 1985 -vechi dar perfectwinking
4. Diary of the dead
5. Night of the living dead
6.Land of the dead
8.28 days later
9.Day of the dead.
Peace, NightHeaven

4 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Incearca The grudge [ toate partile ]
Sau The final destination [ toate partile ]
Altceva nu mai stiu.sau The exorcist.

| Ichigo a răspuns:

Filme nu prea stiu dar daca chiar vrei sa fii speriat uitate la animeurile Elfen Lied si Higurashi no Naku Koro Ni - te asigur ca vei sparge monitorul de frica daca te uiti la ele dupa 10 seara happy

| Selenne a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ivGy1a7vjF0
Uite'te aici, e unul dinte cele mai de groaza filme pe care le'am vazut:):D
Si e si partea a2a.:)
Si ar mai fi Rec 2:X

| Selenne a răspuns:

A uite inca unul:The Ringbig grin:X