| anonim_4396 a întrebat:

Un top 10 cu filme sau seriale? (care chiar merita vazute).

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

1. Lone Survivor
2. Tears of Sun
3. The Big Short
4. The Rundown
5. Fast and furious (seria)
6. Bad Boys 1, 2
7. Limitless
8. The Revenant
9. The Conjuring 1, 2
10. When The Game Stands Tall/Forever Strong / Never Back Down.
Nu sunt cele mai bune pe care le-am vazut, doar cele pe care mi le-am amintit acum si mi-au placut. Ai ce invata din ele. Vizionare placuta!
A da, si seriale : Supernatural
BMS (Nu te lua dupa trailer, uita-te la primele episoade, devine mai bun, mult mai bun pe parcurs )
Lost
Scorpion
Lucifer.

| Sociopat a răspuns:

Hai ca-ti da tata aici niste clasice si niste filme noi foarte bune.

One flew over the cuckoo's nest
The Green Mile
Shawshank Redemption
Saving Private Ryan
Sicario
Fight Club
Hotel Grand Budapest
Eternal Sunshine of the spottless mind
Shame
Scarface

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filme:
Baiatul in pijamale dungate
Lista lui Schindler
Shuter Island
I'm Sam
Hackico
Minti periculose
Jocuri stranii
Murders by numbers
Colega de camera
Increderea(Trust)
Al saselea simt
Sub anestezie

Seriale:
Dexter
Naufragiatii
CSI crime si investigatii
Pasiuni
Suleyman Magnificul
City Hunter
Gap Dong
Cain and Abel:ura de frate
Boys over flowers

daca doresti mai multe doar da-mi un replay happy

| FakeSmiley a răspuns:

Nu am un top 10 dar iti pot decomanda Ghost ( serial corean care il gasesti pe Viki, e cu cibercrime.) si o comedie Modern Farmer ( tot serial corean si il gasesti tot pe viki)
Nu stiu daca o sa te incante sa te uiti cand ai vazut ca sunt coreene, majoritate aveti ceva cu asta laughing. Sper ca te-am ajutat happy

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru FakeSmiley):

Sunt perfect de acord cu tine.''Ghost'' chiar merita vazut, dar as mai adauga ''Liar game'' si ''Gap Dong''.

| DexterM14 a răspuns:

1. The X-files (poate nu-ti place pentru ca este mai vechi, dar merita sa-l incerci)
2. Dexter
3. Game of Thrones
4. House MD
5. The Mentalist
6. Breaking Bad
7. Sherlock
8. Hannibal
9. Fargo
10. How to get away with murder

Si cateva filme care mi-au placut: The Prestige, Se7en, The Conjuring, I Origins, Interstellar, The Martian, Silence of the Lambs, The Imitation Game, Inception