| saku970 a întrebat:

Va place Naruto Shippuden? Ati plans vreodata la acest serial?(eu am plans de nenumarate ori big grin )

Răspuns Câştigător
| Bulinăăă a răspuns:

Nu imi place, il ador nu am plans simplu, ci in hohote :]] mai ales la episodul cand a murit Itachi :'(

5 răspunsuri:
| MissLaura a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa imi place foarte mult,nu sunt insa tipul care sa planga mult(trebuie sa imi storcesc ochii ca sa scoata o lacrimalaughing), dar am mai plans si mi-a parut rau la moartea lui Itachi, iar la Naruto am plans la moartea lui Haku si a lui Zabuza...dar pana la urama pentru mine ramane tot cel mai tare anime din looooooooome! Long Live Naruto and Naruto Shippuuden!

| DarkShina5566 a răspuns:

Da am plans pentru ca este un serial minunat.Il ador, unul din cele mai bune seriale. Poti sa -mi dai id-ul tau?

| AnonimLove_6167 a răspuns:

Pff, Il ador! Si eu am plans de nenumarate ori happy :p

| florentina_9904 a răspuns:

Da imi place foarte mult imi dai funda/
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

crying Si eu am plans! Iubesc acest anime...10+ pentru un serial care merita mult mai mult

Pa, pa!