| chiftelutacrocanta a întrebat:

Va uitati la Scooby Doo si la Fetitele powerpuff? Eu ma uit cel mai mult la Scooby Doo, Voi?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Ma uitam cand eram mica.Nu m-am mai uitat de mult.Ma jucam cu fetele de-a fetitele powerpuff sau spioanele. laughing)

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

My gosh! rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Tu cat mai ai de gand sa ma superi?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cu ce te-am suparat? A fost amuzant raspunsul...Imi cer scuze, daca am simtul umorului putin "ridicat"

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Mereu ma superi.tongue

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu inteleg ce-am facut...Imi cer scuze! Apropo, eu intr-o ora plec, sa ai grija de tine, da? O sa te privesc, de-acolo...big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Vezi cum ma superi, vezi, vezi?!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Privat

9 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Scooby doo, pe viata!

| immaBeast a răspuns:

Ma uitam inainte la multe desene, imi placea foarte mult Ed, Edd si Eddy si Johnny Test.
O sa ma uit in continuare cand o sa am dispozitia si timpul necesar ( daca au mai aparut episoade noi ).