| Anonimus1110 a întrebat:

Voi ce seriale, de la tv urmariti?

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Crossing Lines si House M.D. (cand dau de el).

| OnuOnulică a răspuns:

Doctor Who happy

| faramatania a răspuns:

Grey's Anatomy și Desperate Housewives

| Zenicide a răspuns:

Hell on wheels, Ray Donovan.

| AliLina2 a răspuns:

Frate,uite-te pe ID Xtra..super canal..ancheteaza crime, etc.

| GeorgyGirl a răspuns:

Tradarea este cel mai extraordinar serial pe care l-am vazut vreo data si e de abia la episodul 18 il intrece pe suleyman magnificul, vizioneaza-l nu vei regreta! vizionare placuta!

| Fluttershy1189 a răspuns:

Desi cam aiurea, nu cred ca am vazut ceva mai bun decat...My little pony (friendship is magic). Am vazut multe filme si seriale, Doctor Who, putin Big Bang Theory(3min tongue), dr. House, cand aveam 10 ani ma uitam numai la desene nu mai zic, dar pana si eu ma mir si nu pricep de ce tocmai MLP? Nu stiu, sunt pur si simplu innebunit. Am auzit foarte multe povesti despre oameni care s-au uitat la primul episod si au devenit fani inraiti(bronies), la fel si eu. Nu e o idee chiar geniala(adica, un barbat sa se uite la un desen animat...de fete?(app, 98, 3% din bronies NU sunt homo, si studii psihologice arata ca noi avem sanse mult mai mici sa fim homo)), dar incearca macar sa te uiti la primele 2 episoade((cauta my little pony season 1 episode 1 and 2) si le vezi pe dailymotion) sa iti faci o idee. Daca nu iti place e ok adica sunt tone de alte seriale, dar mi se pare chiar un show de exceptie. Povestea e interesanta, showul e vestit pentru animatia exagerat de buna (26 episoade de 22 min = 80 GB) deci sper sa ii dai o sansa, pana la urma ce se intampla? Asa am zis si eu(si ma bucur f tare ca am gasit un asa serial).