| AnnaTraficantaDeAcadele a întrebat:

Vreau si eu niste filme de groaza, dar sa nu fie cu vampiri, varcolaci, vrajotoare, etc, etc. Vreau crima :d
Nu mi spuneti multe, doar pe cele pe care le ati vazut si v au placut.
Am vazut: The grudge, The ring, saw, house of wax, dead silence, mirrors, drag me to the hell, silence house, camera 1408, orphan...thinking

13 răspunsuri:
| asbif a răspuns:

The Shining, Se7en, Carrie

| M25M a răspuns:

Paranormal activity(1-4)
REC(doar unu si doi)
El orfanto
Silent hill
The Messengers
The Tunnel
Blair witch project(doar prima parte)
The Others
28 days later
28 months later
The Exorcism of Emily Rose
Ju-on( The Grudge in varianta americana)
Ringu( originalul variantei americane The Ring)
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Insidious
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
The Shining
Nosferatu
Dawn of the Dead
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
The Ward
Intruder
The Hills Have Eyes
The Strangers
The Ruins
(The)Last House on the Left
Grave encounters
The Innkeepers
Dead Birds
The Unborn
The Ward
The Possesion
The Amytiville Horror
The Descent(doar prima parte)
I spit on your grave(asta este mai slasher deci sunt scene explicite)
V/H/S
The Possession
30 Days of night
Identity
Sinister
I saw the devil
Tale of two sisters
Ils
Haute Tension

| Kosmin19 a răspuns (pentru M25M):

Nu-mi spune ca la toate astea te-ai uitat tu?laughing)

| M25M a răspuns (pentru Kosmin19):

Dap big grin
Astea sunt DOAR cele pe care le recomand fiind ceva de capul lor, avand un twist, sau efecte bune, mai sunt filme pe care le-am vazut insa pe care nu le recomand fiindca sincer nu mi-au placut gen wrong turn sau final destination.

| AnnaTraficantaDeAcadele explică (pentru M25M):

Da? laughing Le-ai vazut tu pe toate? Eu, intamplator, am vazut acelasi raspuns dat de alta persoanabig grin La o alta intrebare, bineinteles

| M25M a răspuns (pentru AnnaTraficantaDeAcadele):

Draga mea, aceasta lista este facuta de mine de ceva timp de cand sunt pe site, cu filmele pe care le recomand din sumedenia de filme horror pe care le-am vazut, pe care o mai completez atunci cand mai vad vreun film horror. Ia spune-mi tu mie nu cumva era utilizatorul onanis la care ai vazut aceasta lista? Stiu ca mai este un utilizator care imi foloseste lista, asa ca da am vazut fiecare film si e lista mea. Nu sunt doritor-vanator de funde, am destule!

| EvaneSScence a răspuns:

The Cabin In The Woods, House of Wax si A Nightmare On Elm Street! happy

| EvaneSScence a răspuns:

Si One Missed Call laughing

| spaghetty a răspuns:

House on the haunted hill
Vad ca pe majoritatea leai vazut

| thekillerboyka a răspuns:

Silent hill, sinister, truth or dare.

| HeLps a răspuns:

Vad ca le-ai cam vazut pe toate dar iti recomand un film care pe mine mai impresionat ma rog l-am vazut acum 2 ani si eram clasa a 4 a laughing dar se numeste constantin este supper nu foarte de groaza dar misto si the grudge 1, 2 nu stiu pe care l`ai vazut tu

| danielarimnea a răspuns:

Hm....How about Scary Movie? laughing

| RazvanTR a răspuns:

The haunting in connecticut
The Amityville
The Devil Inside
Sunt foarte interesante...recomand!