| DjXD a întrebat:

Vreau si eu un film sau un serial care sa aiba acelasi fir epic ca si jurnalele vampirilor sau amurg(le am vazut pe toate 5 filme din amurg).Va rog vreau un film sau serial in care o fata se indragosteste de un coleg si afla mai tarziu ca e vampir.Nu ma intereseaza true blood (sau cum se numeste).Mi se pare de **** am vazut 1 episod si a inceput ca dracu si am vazut ca e numai despre sex. Vreau si eu film in care sa fie dragoste, drama ca si amurg.Si va rog daca stiti un film va rog sa ziceti si putin despre el, o mica descriere.Nu vreau sa insiruiti asa titluri de filme fara sa stiu cate ceva de ele.Va rog sunt disperat m-am uitat de 7 ori la toate filmele cu amurg(am invatat pe derost cuvant cu cuvan ce zic actori). Parinti isi faceau cruce cand vedeau ca eu stateam cu spatele la laptop si ziceam tot ce spuneau personajele(ca le am aratat si lor filmele) happy

Răspuns Câştigător
| q23alexandra a răspuns:

True blood e super frumos dacă ai răbdare să l priveşti. Primele episoade şi mie mi s au părut de c***t rau, dar dupa incepe sa devina interesat. Eu doar ce l am terminat si e super. Ti l recomand. Uita te la Originals, cu acelasi fir epic si tot cu vampiri nu cred ca o sa gasesti. :*

| DjXD explică (pentru q23alexandra):

Mersi.Ma uitam deja la originals si credeam ca totusi exista la fel ca si amurg.

2 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Blood [Ei doi sunt doctori, lucreaza in acelasi spital. Oricum, ti-l recomand este amuzant, romantic, poate si actiune.Au filmat putin si in Romania, la inceput cateva secvente.]
https://www.youtube.com/watch?v=fILswGlwhno

https://www.youtube.com/watch?v=Fqr8u94ZAW4