| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un top cu cele mai tari 10 horror-uri din lume sau care sa ma faca sa ma pis pe mine de frica sa nu mai dorm nopti intregi

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc ca pe un frate sa nu te uiti la asemenea filme, si sa nu te mai gandesti la ele. Spre binele tau te sfatuiesc sa te departezi de orice rau. Nu ca ar exista lucrurile din ele; dar vizionarea acestora iti va afecta mai tarziu psihicul. Cauta sa ai alte indeletniciri care nu sunt rele.

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Stai linistit mie nu-mi plac genul asta de filme voiam pentru un amic, il mananca curiozitatea si am zis sa ii dau ceva pe masura ca mai apoi sa nu-i mai trebuiasca big grinlaughing

| DDCC a răspuns:

Salut!
Uite 2 topuri de pe Image Movie Data-Base:
http://www.imdb.com/list/ElREvVBX_dw/
http://www.imdb.com/list/eDOeamN_uj0/

| sharlyn a răspuns:

Eu stiu unu super tare INSIDIOUS iti spun eu face cat zece, eu m-am uitat de 2 ori la el e inspaimantator uitate merita.

| TheProsexionist a răspuns:

La cat esti de neb*n, probabil le-ai vazut deja