| Gustos.ro a întrebat:

Care e prima reteta pe care ati reusit sa o pregatiti cu succes?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cn are 14 nai sa intre pe id meu claudita_grl05

| dudu_4306 a răspuns:

Cereale cu lapte

| me_6767 a răspuns:

Cartofi prajiti.

| dodo93 a răspuns:

Cartofii prajiti laughing da...asta e...acum stiu sa fac si spaghete :X (tineti cont ca sunt baiat) tongue

| bobocandrei a răspuns:

Sincer... o ciorba de os afumat, cu zdrente din oua batute...

| Grey a răspuns:

Salata de rosiilaughing

| virginiasoare a răspuns:

La 17 ani am vrut sa le fac o surpriza parintilor si am pregatit o tocanita de ciuperci delicioasa.

| iulix a răspuns:

Prima reteta a fost dovlecei umpluti cu carne! Au fost o bunatate fara falsa modestie!

| simos a răspuns:

Cred ca un piure de cartofi happy Spun cred, fiindca a trecut atat amar de vreme...