| Suleyman a întrebat:

Va place friptura de miel?

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nuuuuuuu, am incercat ai am bolit o saptamanasad sotu si fata mea serveste asa ceva, dar nu in casalaughing eu si baiatul never...asta e
O zi bunahappy

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

E foarte buna, dar aceste gusturi difera de la o persoana la alta. Mai bine nu intrebi pe TPU acest timp de intrebare. Unora le place altora nu. Depinde si de tine cat de buna bucatareasa esti si daca asa ti-a trecut prin cap, sa faci friptura de miel eu zic sa te apuci si sa faci happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, evident că-mi place happy

Să fie bine-mpănată cu căţei de usturoi, dată la cuptor cu nişte feliuţe de slănină deasupra...
Şi "asortată" cu un pahar de vinişor bun happy

Wow, ce poftă mi-ai făcut laughing

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

La cuptor impanata cu usturoi
Si cu o mamaliguta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| BogdantheDreamer a răspuns:

Daca mielul este inca pe lapte...Nu. Daca a intrat pe iarba e mai ok.

Răspuns utilizator avertizat
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Nu happy

| IoanaSandu a răspuns:

Foarte mult.